Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Дні цивільного захисту у Харкові

09 квітня фахівці, слухачі магістратури та курсанти Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життєдіяльності для директорів, заступників директорів, спеціалістів (методистів) управлінь освіти, відповідальних за організацію роботи з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, школярів та їхніх батьків.

До проведення показових Днів цивільного захисту, що відбулися одночасно у закладах середньої освіти № 56 Московського району, № 28 Новобаварського району та № 61 Немишлянського району, було залучено понад 300 освітян.

Так, начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Ігор Толкунов, слухачі магістратури управління та курсанти факультету цивільного захисту довели інформацію про порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та небезпечних знахідок, небезпеку наслідків вибуху, ознайомили присутніх із деякими характеристиками вибухонебезпечних предметів.

Ад'юнкт ад'юнктури кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Юлія Михайловська ознайомила присутніх із керівними документами щодо пожежної профілактики, наголосила на основних діях освітян під час виникнення пожежі, а також нагадала правила користування вогнегасниками.

Ад'юнкт ад'юнктури кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Руслан Петухов та курсанти факультету оперативно-рятувальних сил нагадали педагогам та школярам основні правила поведінки під час хімічного, біологічного ураження, а також продемонстрували роботу приладів радіаційної та хімічної розвідки та контролю. Кожний бажаючий міг “приміряти” захисний хімічний костюм.

Курсанти соціально-психологічного факультету Олена Шевченко та Карина Бунь провели майстер-класи з домедичної підготовки.

Із школярами випускних класів зустрілася випускниця зош № 56 Московського району, а наразі - студентка 3-го курсу факультету пожежної безпеки Кристина Денисюк. Вона розповіла про умови вступу та навчання в НУЦЗУ.

Рятувальники звернулися до присутніх із закликом бути пильними і обережними, а ще висловили сподівання, що інформація, отримана під частренінгових занять, навчить їх у разі необхідності повсякчас дотримуватись правил безпеки життєдіяльності.

Джерело: dsns.gov.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим