Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Хіміки відзначили 150-річчя створення таблиці Менделєєва

Учнівська конференція, присвячена ювілею відомої таблиці, а також 185-річчю від дня народження її засновника - видатного вченого-хіміка Дмитра Івановича Менделєєва відбулася в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

Захід об’єднав науковців і студентів університету, а також учнів старших класів, які завітали на день відкритих дверей. Організатор такої зустрічі – кафедра неорганічної хімії та хімічної освіти.

В рамках Конференції до уваги присутніх були представлені доповіді студентів на теми: «185 років від дня народження Дмитра Івановича Менделєєва», «150 років періодичної системи хімічних елементів», «Д.І. Менделєєв – «… фігура рівня І. Ньютона та Ч. Дарвіна».

Учасники змогли прослухати і обговорити не лише загальновідомі факти про відкриття вченого, але й інші наукові досягнення геніального хіміка, цікаві деталі його роботи. Зокрема, з часу відкриття закону Д.Менделєєва пройшло 150 років, але ніхто не може сказати, коли ж зміст знаменитої таблиці буде розкрито повністю.

Для гостей Конференції була представлена ​​виставка «Дмитро Менделєєв -велетень думки і праці».

Джерело: mdpu.org.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим