Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Хімія кольорів: 10 експериментів

У рамках проведення тижня STEAM-SТEM-STREAM-освіти у Криворізькій загальноосвітній школі №68 27 листопада 2020 року на перервах для учнів перших-сьомих класів було проведено науковий захід «Хімія кольорів: 10 експериментів».

Юні дослідники хімії з 9-В класу запропонували молодшим учням разом з ними зазирнути в науковий світ та уявити себе справжніми вченими! Ними було проведемо 10 хімічних дослідів з кольорами та їх перетворенням. На прикладах цих дослідів продемонстровано, що кожен колір є ознакою якоїсь речовини і, якщо один колір змінюється на інший, то це свідчить про те, що одна речовина взаємодіє з іншою й утворюється нова речовина. А коли хімічні реакції супроводжувалися тепловими ефектами, то діти дійшли до висновку, що під час перетворення речовин виділяється або поглинається енергія.

Учні мали змогу долучитися до проведення дослідів з хімії, пояснити природу явища або процесу, що спостерігали під час експерименту. Молодші школярі були у захваті й вдячні старшим за «чудо-хімію».

Джерело: school68.com.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим