Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Хімічний марафон

Продуктивне навчання для слухачів відділення хімії та біології на карантині продовжується. Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» й надалі здійснює цікаву ініціативу навчальних онлайн вебінарів.

Для наймолодших членів манівської родини восьмикласників було проведено 3 вебінари за темою “Розв`язування задач. Шкільна програма. Хімія”. Слухачі секцій мали змогу детально ознайомитись з різними видами хімічних задач та методами їх розв`язку, що було чудовим шансом поглибити свої знання.

Для старшокласників було організовано онлайн зустріч з фахівцями першої вітчизняної фармакологічної компанії “ФАРМАК”. Спікери вебінару пан Валентин – інженер технологічної лабораторії АТ “Фармак” та пані Лілія - старший хімік лабораторії хроматографічного контролю АТ “Фармак”, підготували розповідь про свій шлях до обраної професії, цікаві аспекти роботи в компанії, яка є лідером фармацевтичного ринку України і який кар’єрний шлях змогли пройти в компанії. Всі учасники вебінару мали змогу долучитися до дискусії зі спікерами та отримати корисні, вичерпні відповіді на запитання, що може стати поштовхом до майбутнього вибору власної професії.

Юні науковці намагаються провести кожну хвилину продуктивно для себе та свого майбутнього!

Джерело: lutsk.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим