Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Перша вступна сесія НМУ, іспит з біології/хімії

8 липня 2021 року в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця пройшли вступні іспити з біології і хімії – на вибір.

Біологію виявили бажання складати 17 абітурієнтів, хімію – двоє.

Вітаючи вступників, які успішно склали два попередні іспити, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М.Науменко наголосив на важливості таких фундаментальних для медичного вищого навчального закладу дисциплін, як біологія і хімія. Потім слово взяла голова предметної екзаменаційної комісії з біології доцент кафедри біології НМУ М.Г.Кравчук. Марія Григорівна довела до відома абітурієнтів, що за три відведених години їм належить правильно відповісти на 6 тестових запитань і розв’язати задачу, яка є сьомим пунктом. Для розв’язання задачі передбачено окремий аркуш. Це завдання дасть екзаменаторам уявлення про те, як абітурієнт володіє термінологією, наскільки загалом орієнтується у предметі іспиту.

Паралельно в аудиторії №1 проходив іспит з хімії. Предметну екзаменаційну комісію тут очолює доцент кафедри медичної та загальної хімії Яна Аполлінаріївна Краєвська.

Є підстави сподіватися, що перша сесія завершиться на мажорній ноті. Але нові заяви абітурієнтів продовжують надходити до Освітнього центру, а отже, 16, 17 і 19 липня передбачено другу вступну сесію для цієї категорії вступників.

Джерело: nmuofficial.com

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим