Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

На агробіологічному факультеті НУБіП України пройшов І тур хімічної олімпіади

Традиційно, починаючи з 1967 р., тодішня кафедра неорганічної і аналітичної хімії готує студентів для участі у конкурсах наукових робіт та олімпіадах з хімії, де студенти Національний університет біоресурсів і природокористування України вже 30 разів були переможцями Всеукраїнських змагань.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 р. №1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 навчальному році» наприкінці лютого було завершено проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни Хімія на базі хімічних кафедр агробіологічного факультету. Завершальним етапом І туру олімпіади були теоретичні змагання, а розпочиналася олімпіада ще в грудні 2019 року із дистанційного тестування на базі E-learn.

Слід відмітити, що Університет впродовж 3-ох наступних років проводитиме ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (у 2020 році буде 10 раз у цьому столітті), куди запрошуються представники всіх ВНЗ України. В зв’язку з цим учасники І туру були поділені на 5 секцій за галузями знань і переможці визначалися в кожній секції.

Абсолютною переможницею стала студентка ІІ курсу за спеціальністю біотехнології та біоінженерія Скуба Анастасія, яка і минулого року здобула І місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Переможці І туру визначені. Попереду майже 2 місяці напруженої підготовки до участі у ІІ турі Олімпіади. Команда сформована, графік підготовки на кафедрі аналітичної і біонеорганічної хімії та якості води вже активовано. Тож побажаємо успіхів студентам гідно представити Університет і в ІІ турі олімпіади.

Джерело: nubip.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим